fbpx
Skip links

Yeni Fikirler Ve Tasarımlarla Evinize Renk katıyoruz.

35
Yıl
tecrube

Ev Tekstili konusunda trend belirleyici bir bakış açısına sahibiz

1

Iş Geliştirme merkezlerimiz Istanbul ve Bursa’da yer alıyor. Dinamik, deneyimli ekibimizle her sene yeni tasarımlar yaparak ev tekstili sektöründe öncü olarak ilerliyor. Müşterilerimizin oluşabilecek ihtiyaçlarını ön görebilmek için tüm ev tekstili, kumaş ve teknoloji fuarlarına katılıyor, dünya genelinde araştırmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Böylece ürün geliştirme çözümlerimizi eksiksiz bilgilerle donatılmış şekilde hayata geçiriyoruz. Senelerdir süregelen ev tekstili tecrübesi ile müşterilerine; masa örtüsü, perde, mutfak perde seti, peçete, runner, amerikan servisi, yastık, yastık kılıfı gibi malları farklı kalitelerde sunuyor. Bu kaliteler içerisinde Dijital baskı, Polyester, Polycotton, boyalı jakar, boyalı bakar lurex,vual karışık linen & lurex gibi kaliteler bulunuyor. Müşterinin isteğine göre 140 eninden 320 enine kadar üretim yapılıyor

Üretim ve hizmet kalitesinde mükemmelliği hedef edinerek, tüm süreçlerimizin detay yönetimine kadar işimizin her aşamasında en iyisini sunmaya odaklanmış, yetenekli bir ekibe ve vizyona sahibiz.

Vizyonumuz :

Yenilikçi ve araştırmacı yönetim politikasıyla, düşük maliyetlerde en kaliteli üretimi yaparak, sektörde öncü olmak.

 

Uluslararası pazarda değişen talep ve istekler doğrultusunda, kaliteli, istikrarlı, hızlı üretim ve hizmet sektöründe müşteriyi ön planda tutan ve üretimin başından sonuna kadar müşterisinin arkasında olan bir kurum olmak.

Misyonumuz :

 *Müşteri Memnuniyetini en üst düzeyde tutan

*Güvenilir ve itibarlı bir şirket olarak sektörde varlığımızı sürdüren.

*Uluslararası rekabet koşullarında, artı değer yaratmayı vazife bilen.

*Toplumsal sorumluluklarını yerine getiren.

*İşçi ve iş güvenliği konusunda titizlikle çalışan

*Tüm üretim süreci boyunca doğayla barışık ve çevre bilincinde olan

Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır.
Home
İletişim
Search